Budynek

Pomoc ukrainie

 

Linia

 

To była wyjątkowa sytuacja w 2022 roku:
Willa Mirabelka pomaga ukraińskim uchodźcom od początku wojny. Wiosną byliśmy zamknięci dla turystów na rzecz schronienia uchodźców. Możemy teraz dokonać kilku zmian.
 
Nasz plan na lato i jesień jest taki, aby nasze dwa pokoje na piętrze były dostępne dla turystów. Nasze pokoje na parterze zostały zaadaptowane na tymczasowe mieszkanie dla naszych ukraińskich rodzin. Szczerze mówiąc nie wiemy, jak długo ta sytuacja potrwa.
 
Mamy nadzieję, że zakończy się przed jesienią, ale nie możemy tego nikomu obiecać. Więc dopóki nie będziemy mogli zrobić inaczej, dostępne są tylko nasze dwa pokoje na piętrze z balkonem.
 
Aby usprawnić nowoczesną komunikację, warto wiedzieć, że podnieśliśmy nasz internet do 700 Mb/s, a odbiór telewizji do 180 kanałów.
 
Obecna sytuacja - od wiosny 2023 r. - jest taka, że działamy na prawie normalnej wydajności. Obecnie używamy jednego pokoju gościnnego jako magazynu dla pomocy w nagłych wypadkach dla Ukrainy. Od zeszłej zimy regularnie przewozimy do ukraińskich rejonów Odessy i Żytomierza pomoc humanitarną dla ludności cywilnej, pracowników szpitali i wojska. Częściej więc Marzena jest „w drodze” swoim transporterem busem.

 

 

Rezerwacje

SKI Serwis

Pomoc dla ukrainy
Nasza lokalizacja
Nasza lokalizacja